.

.

מחשב עבה רמקול יו אס בי קווית ואלחוטית סאונדבר סטריאו סאב בומבוקס בס סראונד סאונדבוקס 3.5 מ מ אודיו

מחשב עבה רמקול יו אס בי קווית ואלחוטית סאונדבר סטריאו סאב בומבוקס בס סראונד סאונדבוקס 3.5 מ מ אודיו

ILS 2.67

זמינות
המוצר זמין

עיצוב קומפקטי ודק, סרגל הקול משתמש במנהל התקן סאונד חדש ומשופר. סרגל סאונד זה יכול לא רק לספק צליל ברור בטווח צלילים רחב, אלא גם לספק צליל סראונד 360 עד 3 ד ' לקולנוע הביתי המתוק שלך. אתה יכול לקחת אותו פעילויות חוצות או נסיעות, כך שאתה יכול להקשיב בכל עת. התחבר לסמארטפונים וטאבלטים באמצעות בלוטות ' תוך מספר שניות. את קול בר הוא המתנה המושלמת עבור חג המולד, יום הולדת, חג ההודיה, וכו'. עיצוב קומפקטי ודק, סרגל הקול משתמש במנהל התקן סאונד חדש ומשופר.סרגל סאונד זה יכול לא רק לספק צליל ברור בטווח צלילים רחב, אלא גם לספק צליל סראונד 360 עד 3 ד ' לקולנוע הביתי המתוק שלך.אתה יכול לקחת אותו פעילויות חוצות או נסיעות, כך שאתה יכול להקשיב בכל עת.התחבר לסמארטפונים וטאבלטים באמצעות בלוטות ' תוך מספר שניות.את קול בר הוא המתנה המושלמת עבור חג המולד, יום הולדת, חג ההודיה, וכו'.מפרט : קרן כמות : 4 עיוות : 0.3%

למאפיינים

Horn Quantity:
4
Distortion:
0.3%
SNR:
60DB
Output power:
3W
Power supply:
USB/DC 5V
Function:
connect mobile phone, laptop, tablet and desktop computer
Tuning:
Button
Weight:
about 0.9kg
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Made of wood materials, sturdy and durable, wear and corrosion resistant, anti-fall, so the sound bar can be used for a long time. :

מוצרים בקטגוריה