.

.

קודי מקצועי קפה גן עדן אוסף ג 'ל לק צבע 8 מ ל ג' ל לד / מעיל ציפורניים אולטרה סגול משרים כבוי / פלטת קפה ייחודית במניקור / מקורי )

קודי מקצועי קפה גן עדן אוסף ג 'ל לק צבע 8 מ ל ג' ל לד / מעיל ציפורניים אולטרה סגול משרים כבוי / פלטת קפה ייחודית במניקור / מקורי )

ILS 14.00

זמינות
המוצר זמין

100% מקורי קודי מקצועי / לטווח ארוך, 20 ימים ועוד / ברק מבריק / האיכות הטובה ביותר. אוסף גן עדן קפה. לוח הקפה של גוונים נבדל על ידי תחכום ושילוב. היא נראית אצילית ומאופקת, אך יחד עם זאת מדגישה בעדינות את טעמה ללא דופי וגורמת לה להסתכל על מניקור חדש לכמה רגעים. צבעי הקפה הם גם ממריצים וגם עוטפים ברכות, כך שהם נראים עצמאיים כצבע העיקרי של הציפוי וכאלמנט נפרד של אמנות הציפורניים. : בריאות בחירה : מוצרים עם מרכיבים בריאים, ריח נמוך, שאינו רעיל. יכול לשמש עם בסיס ולמעלה כל ' מותגים. נדרש לריפוי מתחת למנורת האולטרה סגול / לד. מנורת אולטרה סגול 36 וואט-2 דקות; לד - 30 שניות. להסיר בקלות עם טיפים כבוי. * משלוח חינם לארצות הברית 15-25 ימים. 100% מקורי קודי מקצועי! קודי מקצועי קפה גן עדן אוסף ג ' ל לק צבע 8 מ. קפה הוא אחד המשקאות הבודדים שאנשים עם טעמים מנוגדים לחלוטין. יש אנשים שאוהבים את התבלין המחמם של הקפה האירי, חלקם מעריכים את טעם הלוואי האגוזי של מוקה, וחלקם לא יכולים לחיות בלי הרכות הקרמית של לאטה קלאסי. כעת תוכלו ליהנות מפלטת קפה ייחודית במניקור, הודות לקולקציית לק ג ' ל מדהימה בנושא קפה פרדייז של המותג המקצועי הפופולרי קודי. - הרעיון של אוסף גן עדן הקפה. לוח הקפה של גוונים נבדל על ידי תחכום ושילוב. היא נראית אצילית ומאופקת, אך יחד עם זאת מדגישה בעדינות את טעמה ללא דופי וגורמת לה להסתכל על מניקור חדש לכמה רגעים. צבעי הקפה הם גם ממריצים וגם עוטפים ברכות, כך שהם נראים עצמאיים כצבע העיקרי של הציפוי וכאלמנט נפרד של אמנות הציפורניים. תכונות של אוסף גן עדן קפה. צבע שלמות של קפה גן עדן שורה של הפופולרי מותג Kodi מקצועי הוא השלים את איכות גבוה של ג 'ל לק הנוסחה : ❤ נוח מברשת שווה מפיצה ג' ל לק על הציפורן צלחות; ❤ הציפוי אינו זורם אל הצד רולים, והשורש, לא פס-כאשר מוחל; ❤ צבע הלק ג ' ל יש לי אמייל מרקם; ❤ הנוסחה שלהם הוא צפוף מאוד פיגמנט, כך להשלים חפיפה של הקצה החופשי של הציפורן צלחת מתרחשת כבר בשתי שכבות דקות; ❤ ג 'ל לק יש בעיות עם פילמור, מאופיין על-ידי ללא בעיות גרביים; ❤ מומלץ ליישם צבע הלק ג' ל מבית הקפה עדן סדרת בשתי שכבות דקות עם פילמור של כל שכבה בבית מנורת UV - 2 דקות, LED מנורת - 30-60 שניות. : היופי המתוחכם של סדרת גן עדן הקפה יאפשר ליישם את הרעיונות יוצאי הדופן ביותר, תוך שימת דגש על השלמות והעומק החזותי של גווני לוח הקפה.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה