.

.

טודמומיה תיק ספורט שורש כף היד ארנק שורש כף היד לגברים ארנק שחור לגברים שרוו שרוולי זרוע 2 יחידות טניס טלפון קמפינג קמפינג נסתר.

טודמומיה תיק ספורט שורש כף היד ארנק שורש כף היד לגברים ארנק שחור לגברים שרוו שרוולי זרוע 2 יחידות טניס טלפון קמפינג קמפינג נסתר.

ILS 14.98

זמינות
המוצר זמין

חם-זה יכול להיות לאחסן טלפון נייד, כרטיס בנק, שינוי קטן ופריטים קטנים אחרים. כדורסל- נוח בזרועך לא משנה גודל הזרוע או גודל הטלפון שיש לך. מחממים- הכיס מאחור יכול להחזיק את הדרכון שלך. סרט זרוע טיולים- קל וקומפקטי, קל לשימוש ונייד להמשך. הפעלת סרט זרוע- מעשית ושימושית, היא יכולה להחזיק את המפתחות, הטלפון, הכסף, המטבע. מחזיק אחסון. מחזיק אחסון. רשימת חבילות 2 x תכונות סרטי זרוע טלפון - גודל : בערך. 17.00x8.70x1.00 ס"מ/6.68x3.42x0.39in כדורסל. - היקף היישום : מתאים לטלפונים ניידים בתוך ארנקים שחורים בגודל 7 אינץ 'לגברים. - חומר : ניילון חם. - צבע : כיס אחסון רכיבה על אופניים שחור. - זה יחזיק וישמור על הטלפון שלך בטוח ויבש בזמן שאתה מבצע תרגילים, כמו ריצה, אופניים, ריצה קלה, הליכה וכו '. - אלסטי, נושם, לא זועף, מאפשר לך ליהנות משחיר זמן ספורט. - נוח בזרועך לא משנה גודל הזרוע או גודל הטלפון שלך יש לך הגנה. - זה יכול להיות לאחסן טלפון נייד, כרטיס בנק, שינוי קטן ופריטים קטנים אחרים ארנק שורש כף היד לגברים. - מתנה נפלאה למשפחה ולחברים שלך שאוהבים טלפון טניס ספורט וכושר. סרטי הזרוע הספורטיביים שלנו. מחזיק טלפון של Armband עשוי מחומר ניילון, הוא ועמיד. ספורט שמגיע לך שיהיה לך כזה.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה