.

.

אנרי מאטיס 《אגרטל, בקבוק ופירות》 הדפסים בד הדפסים גלריית גלריית קיר בד עטוף בציורי בד בחדר שינה לעיצוב בית בסלון מוכן לתלייה.

אנרי מאטיס 《אגרטל, בקבוק ופירות》 הדפסים בד הדפסים גלריית גלריית קיר בד עטוף בציורי בד בחדר שינה לעיצוב בית בסלון מוכן לתלייה.

ILS 65.30

זמינות
המוצר זמין

Gallery עטוף ונמתח עם מסגרת עץ בגב, מוכן לתלייה. הגנה סביבתית, בד אטום למים, צפיפות גבוהה, מרקם מאוזן. הדפס הבד הזה עשוי מבדים באיכות גבוהה שקל לתחזוקה. אמנות קיר הבד היא קישוט מושלם לסלון, חדר שינה, מטבח, משרד, מלון, בר וכו ', לגרום לקיר שלך להרגיש כמו גלריה לאמנות מפוארת. ✤ יצירות אמנות קיר בד זה היו מעוצבות וארוזות בקפידה. זוהי מתנה מצוינת עבור יקיריכם בימי הולדת, חנוני בית, ימי נישואין, חתונות, חג המולד, חג ההודיה, ליל כל הקדושים, השנה החדשה וחגים אחרים. ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ’המותג השונים של צגים, צבעי אמנות קיר עשויים להיות שונים במקצת מתמונת המוצר. אם יש לך בעיה כלשהי, אל תהסס לפנות איתנו. ✤ כל בעיות עם הפריט שקיבלת, אנא אל תהסס לפנות אלינו. הם לא נלקחו בחדרי תצוגה אמיתיים ואינם מייצגים את הגודל האמיתי של הסט זה הדפסי קנבס, לא ציור צבוע ביד אין הבדל במוצר עצמו, אך הצבעים עשויים להופיע מעט שונים לכל משתמש בגלל צגים פרטניים אם המוצר נפגע במהלך המסירה, אתה יכול ליצור איתנו קשר כדי להחזיר החזר כספי או לשנות משלוח מהיר חדש, ללא סיכון לרכישה.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה