.

.

קשרי חמודה ארוחת בוקר מועדון כלב בנדנה - חומר קירור - בנדנות איכותיות לכלבים - בנדנות מפוארות - בנדנות כלבים חמודות בשני גדלים)

קשרי חמודה ארוחת בוקר מועדון כלב בנדנה - חומר קירור - בנדנות איכותיות לכלבים - בנדנות מפוארות - בנדנות כלבים חמודות בשני גדלים)

ILS 0.33

זמינות
המוצר זמין

הלביש את הכלב שלך בתחכום ובסגנון - לקחת את חיית המחמד שלך למסיבת יום הולדת או לאירוע מיוחד? הכלב שלנו בנדנה מעניק מראה אלגנטי אל הגור המקסים שלך. בחר בנדנה עם הצבע והדפוס המושלם ליום מיוחד שלא תשכח. בד איכותי פרימיום וצבעים תוססים בהירים - הבנדנות שלנו לכלבים מיוצרים עם פוליאסטר וניילון, בד רך ומשיי עמיד. בנדנות כלבים של בוי ונערה אלה מעוצבים עם תפרים כפולים לתוספת עמידות ואיכות. עיצובים בלעדיים מושלמים לכל אירוע - קשרי Cutie Bandanas הם אלגנטיים ואופנתיים. עם פרטים מקסימים ודפוסי מהנה, הבנדות שלנו לכלבים מושלמים לחתונות, חגיגות, חגים, מסיבות כלבים, נסיעות ועוד. כל שעליך לעשות הוא לקשור את צווארו של הגור שלך - בנדנות הכלבים האלה מיועדות להתאים לרוב הכלבים. בנדנה מקסימה זו קלה לחיבור ויישאר ישר גם במהלך משחק מחוספס ונפילה. צווארוני כלבים תואמים, רצועות וקשרי קשת נמכרים בנפרד. נוח ללבוש - הבנדנה הסופר חמודה הזו לא תעצבן או תרגיז את חיית המחמד שלך. הכלב שלך יכול לשחק, לרדוף אחרי סנאים או לנמנם בלי עניבת כלבים זו וגורם לאי נוחות או מהומה. הכלב שלנו בנדנה נשאר הלאה ונראה נהדר כל היום!. הלביש את הכלב שלך בתחכום ובסגנון - לקחת את חיית המחמד שלך למסיבת יום הולדת או לאירוע מיוחד? הכלב שלנו בנדנה מעניק מראה אלגנטי אל הגור המקסים שלך. בחר בנדנה עם הצבע והדפוס המושלם ליום מיוחד שלא תשכח. בד איכותי פרימיום וצבעים תוססים בהירים - הבנדנות שלנו לכלבים מיוצרים עם פוליאסטר וניילון, בד רך ומשיי עמיד. בנדנות כלבים של בוי ונערה אלה מעוצבים עם תפרים כפולים לתוספת עמידות ואיכות. עיצובים בלעדיים מושלמים לכל אירוע - קשרי Cutie Bandanas הם אלגנטיים ואופנתיים. עם פרטים מקסימים ודפוסי מהנה, הבנדות שלנו לכלבים מושלמים לחתונות, חגיגות, חגים, מסיבות כלבים, נסיעות ועוד. כל שעליך לעשות הוא לקשור את צווארו של הגור שלך - בנדנות הכלבים האלה מיועדות להתאים לרוב הכלבים. בנדנה מקסימה זו קלה לחיבור ויישאר ישר גם במהלך משחק מחוספס ונפילה. צווארוני כלבים תואמים, רצועות וקשרי קשת נמכרים בנפרד. נוח ללבוש - הבנדנה הסופר חמודה הזו לא תעצבן או תרגיז את חיית המחמד שלך. הכלב שלך יכול לשחק, לרדוף אחרי סנאים או לנמנם בלי עניבת כלבים זו וגורם לאי נוחות או מהומה. הכלב שלנו בנדנה נשאר הלאה ונראה נהדר כל היום!.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה